Konflikty w rodzinie,

przyczyny i jak je rozwiązywać?KUPUJĘ DOSTĘP ZA 99 PLN

Czy w Twojej rodzinie czasem zdarzają się kłótnie i spory? Kłócisz się z żoną, mężem, partnerem, dziećmi lub innymi osobami?

Zapewne czasem jesteś osobiście zaangażowany w konflikt, innym razem jesteś jego świadkiem. I nie wiesz, co robić? Jak się zachować, żeby nie dolewać oliwy do ognia i spróbować załagodzić konflikt?

Niezależnie od tego, jakie stosunki panują dziś w Twojej rodzinie, mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz to zmienić!

Wystarczy, że świadomie zastosujesz zaproponowane przeze mnie techniki, a sytuacja w Twoim życiu zacznie się zmieniać.

Poznaj techniki, dzięki którym w Twoim życiu zapanuje spokój!


Krok po kroku pokażę Ci metody, dzięki którym pary, małżonkowie, rodzice i ludzie w biznesie dochodzą do porozumienia.  Warsztat jest esencją metod i technik, które jako mediator stosuję w praktyce od niemal dwudziestu lat. A w swojej rodzinie z powodzeniem od ponad 20 lat.  

Nauczysz się:
  1. Jakie są przyczyny konfliktów?
  2. Jak zapobiegać konfliktom?
  3. Jak rozwiązywać konflikty?


Dowiesz się m.in.: 
  1. Co robić w sytuacji, kiedy ktoś Cię słownie atakuje albo wywiera na Ciebie presję? 
  2. Co robić w sytuacji, kiedy w związku pojawiają się ciche dni? 
  3. Co robić w sytuacji, kiedy dorastające dziecko zaczyna „pyskować”, źle traktować Ciebie lub drugiego rodzica, albo po prostu - przestaje się uczyć? 


Co otrzymasz po zakupie?

Dostęp do nagrania wideo i audio, o długości 2 godziny, 10 minut.

Ewentualanie, jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu, napisz do mnie: anna.saczuk12@gmail.com

Nazywam się Anna Saczuk i uwielbiam komunikację

Jestem managerem, stałym mediatorem sądowym w sprawach rodzinnych i gospodarczych, mediatorem przy Ministrze właściwym ds. Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, sędzią Międzynarodowych Zawodów w Mediacji Gospodarczej przy ICC w Paryżu, wykładowcą akademickim i trenerem, a także mentorem dla kobiet biznesu.

Od początku kariery pracowałam w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym. Pierwsze szlify zdobywałam w międzynarodowych korporacjach (kultura wschodu i zachodu), potem pracowałam w administracji publicznej, w tym za granicą na stanowiskach kierowniczych, gdzie odpowiadałam za kontrakty i ich realizację oraz współpracę gospodarczą i międzynarodową.

Mediacją zafascynowałam się 20 lat temu i od razu zaczęłam ją praktykować, nie przestając przez lata podnosić swoich własnych kwalifikacji i prowadząc szkolenia dla innych. Umiejętności mediacyjne cały czas wykorzystuję w biznesie. Pozwalają mi one wcześnie wykrywać problemy i rozwiązywać je w zarodku.

Pomagam też osobom indywidualnym, zespołom i firmom identyfikować i rozwiązywać problemy poprzez dobór i realizację odpowiedniej strategii i taktyki.

Jeden dzień mojej konsultacji lub mediacji potrafi rozwiązać wielomilionowe spory i zapobiec wieloletnim sprawom sądowym. Pasjonują mnie komunikacja i techniki wywierania wpływu, co praktykuję na co dzień w 5 językach obcych.

A tak zupełnie poza pracą: maluję i uwielbiam grać w tenisa.

Zaufali mi